leksaker

321642

PANSARVAGN, ANKA, 1900-tal, pansarvang märkt Gama tanks, anka med böjbara leder, märk Made in Sweden, pansarvagnens höjd 8 cm, ankans höjd ca 18 cm

Slitage och skador

Diverse, Leksaker

Monter 1

leksaker

Budhistorik (9 bud)
1959712
700
1959309
650
1959710
600
1959309
550
1959709
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.