Väggtelefon

321641

VÄGGTELEFON, märkt Rikstelefon, 1900, bemålad plåt, delvis förnicklade detaljer, höjd ca 27 cm

Slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 2

Väggtelefon

Budhistorik (14 bud)
1961524
900
1959889
850
1959695
1959275
750
1959693
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.