Taklampa

321639

TAKLAMPA, 1900-tal, 3 ljuspunkter, kromad ställning med träkulor, höjd 76 cm

Brukslitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Taklampa

Budhistorik (13 bud)
1957982
850
1955247
1957981
750
1955247
700
1954753
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.