Nattduksbord jugend

321637

SÄNGBORD med stenskiva, jugend, 1900-talets första hälft, björk, beslag i mässing, höjd ca 75, 40x36 cm

Slitage och skador

Rum 21

Nattduksbord jugend

Budhistorik (29 bud)
1961780
2 400
1961784
2 400
1961780
1961782
1961780
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.