Jonas Bohlin

321632

JONAS BOHLIN (född 1953): Kvinna med dragspel, signerad och daterad J.Bohlin -90, färglitografi, H.C. XXVII/ XXXII, 73x45,5 cm

Rum 4

Jonas Bohlin
Budhistorik (2 bud)

1961217
1960138

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.