Slagbord

321631

SLAGBORD, 1800-tal, röd orginalmålning, två slag, höjd 75,5 90x38, utfällt ca177 cm

Skador, slitage, kompletterat

Rum 5

Slagbord

Budhistorik (4 bud)

1961269
1961266
1959569
1957741

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.