Byrå gustaviansk stil

321628

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, lådor med räfflad dekor, mässing beslag, höjd 76, 100x53 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 22

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
1961729
1961728
950
1961726
900
1961711
850
1961710

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.