Oidentifierad konstnär oljemålningar

321627

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Kärringön" olja på duk, 2 st, signerade och daterade F. Larson 1929, 33x46 cm

Lagningar

Fack 23

Budhistorik (24 bud)
1961390
3 600
1961470
3 400
1961390
3 200
1961468
1961390
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.