Ytterfoder

321625

YTTERFODER, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, svärtade, godronnerad form, med dräneringshål, 32 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Ytterfoder

Budhistorik (16 bud)
1961502
1961499
1 900
1961494
1 800
1961497
1 800
1961494
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.