Gunnar Stålbrand akvarell

321622

GUNNAR STÅLBRAND (född 1925), "Januarinatt Kungsholmstorg" akvarell, signerad Gunnar Stålbrand 32x39,5 cm

Fack 31

Gunnar Stålbrand akvarell

Budhistorik (5 bud)
1961462
500
1961617
450
1961462
1961394
1961288

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.