Eric Nordlöw olja

321618

ERIC NORDLÖW (1908-1983), "Cagnes sur mer", olja, signerad och daterad Eric Nordlöw Cagnes Sur Mer 1947, 46x38 cm

Fack 18

Eric Nordlöw olja

Budhistorik (6 bud)
1961461
550
1961542
500
1961461
450
1957653
1957650

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.