Anders Zorn etsning

321617

ZORN, Anders (1860-1920), Kronprinsessan Margareta, 1914, signerad Zorn, etsning, 24,9x17,9, litteratur: Asplund 264, Hjert & Hjert 163, ZG 264

Rum 4

Anders Zorn etsning
Budhistorik (22 bud)
1961632
5 800
1961528
5 600
1961611
5 600
1961528
5 400
1961610
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.