Fåtölj 1800-tal

321616

FÅTÖLJ, 1800-tal, nyrokoko, mahogny, delvis skuren dekor, fothylsor, sitthöjd ca 46,5 cm

Löstagbar dyna, sprickor, slitage

Rum 11

Fåtölj 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1961776
1961774
1961759

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.