Uno Vallman olja

321613

UNO VALLMAN (1913-2004), hamnmotiv, olja på duk, signerad och daterad Uno Vallman 1947, ca 35x46 cm

Rum 22

Uno Vallman olja

Budhistorik (13 bud)
1956160
1956159
1 900
1956158
1 800
1956157
1 700
1956156
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.