Anders Zorn etsning "Al"

321611

ANDERS ZORN (1860-1920), "Al" 1917, etsning, 17,7x11,8 cm, signerad Zorn
LITTERATUR: Asplund 277, Hjert & Hjert 282, ZG 277

Gulnad, ej examinerad ur ram

Fack 17

Anders Zorn etsning

Budhistorik (20 bud)
1961743
5 800
1961742
5 600
1961740
5 400
1961738
5 200
1961736
5 000

Slutpris SEK:
5 800
596 EUR, 679 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.