Skrivbord i gustaviansk stil

321600

SKRIVBORD, gustaviansk stil, omkring sekelskiftet 1900, fanerat i mahogny, dekor i intarsia med motiv av solfjädrar, 5 lådor, mässingsskodda benavslut, höjd ca 76, 110x70 cm

Slitage, märken i skivan, nycklar saknas

Rum 21

Skrivbord i gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
1961599
1961598
1 900
1961300
1 800
1961597
1 800
1961300
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.