Grötskål tenn

321595

GRÖTSKÅL, tenn, med hänklar, Norrköping, 1850-tal, höjd ca 17,5 cm

Slitage, lock med bucklor

Metall, Diverse

Monter 1

Grötskål tenn

Budhistorik (13 bud)
1961603
850
1960928
1961402
1960928
750
1961078
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.