Karmstol

321593

KARMSTOL, omkring år 1900, märkt undertill med Thonet, sitthöjd ca 46 cm

skador och slitage

Möbler, Design

Rum 21

Karmstol

Budhistorik (15 bud)
1961605
1961561
1961096
1 900
1961096
1 300
1959976

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.