Tebord

321585

TEBORD, rokokostil, handmålad fajansbricka, skivan signerad a tergo av David Blomberg Stockholm 1927, höjd 72, 75x53 cm

skiva med repor och mindre färgbortfall

Rum 20

Tebord

Budhistorik (12 bud)
1961707
2 400
1961705
1961699
1961698
1961630

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.