Lisa Larson 2 figuriner

321584

LISA LARSON, STIG LINDBERG, 2 figuriner i form av hare respektive räv, fiskfat, stämplad Gustavsberg, SL,

Tillverkningsdefekter, bruksslitage

Keramik/Porslin

Lisa Larson 2 figuriner

Budhistorik (8 bud)
1961558
850
1954156
1958083
1954156
500
1958082
450

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.