Per-Åke Persson fotografi

321583

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): fotografi, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson, San Francisco 2002, numrerad 2/3, 69x48 cm

Konst, Fotografi

Nybrogatan 32, Stockholm

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (4 bud)

1962963
1960640
950
1959940
900
1958892

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.