Servis Kosta

321554

KOSTA, glasservis, 17 dlr, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 6 rödvinsglas, 11 likörglas

Glas, Servisglas

Monter 7

Servis Kosta

Budhistorik (9 bud)
1961247
2 600
1961509
2 400
1961247
1960132
1 900
1957420
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.