Oljemålning Lars Tärning Fruktstilleben

321415

LARS TÄRNING (född 1945): "Bärstilleben", signerad och daterad Lars Tärning 01, olja på pannå, ca 32x13 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (22 bud)
1962665
2 800
1961227
2 600
1961227
1961124
1 900
1961226
1 800

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.