Oljemålning Lars Tärning "Fruktstilleben"

321414

LARS TÄRNING (född 1945): "Fruktstilleben", signerad och daterad Lars Tärning 97, olja på pannå, ca 31x19,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Oljemålning Lars Tärning

Budhistorik (13 bud)
1962272
1 900
1962261
1 800
1962152
1 700
1962152
1 600
1962220

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.