Oljemålning Lars Tärning Fruktstilleben

321252

LARS TÄRNING (född 1945): "Fruktstilleben", signerad och daterad Lars Tärning 02, olja på pannå, ca 40,5x12,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (17 bud)
1962240
1 800
1962230
1 700
1962239
1 700
1962230
1 400
1961225
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.