Oljemålning Lars Tärning Päron

321251

LARS TÄRNING (född 1945): "Päron", signerad och daterad Lars Tärning 05, olja på pannå, ca 27,5x17 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
1961985
3 200
1961986
1961985
2 800
1961984
2 600
1961981
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.