Sekretär

321043

SNEDKLAFSSEKRETÄR, 17/1800-tal, ek, inreding fanérad i alm, intarsia med kompassros, höjd 98, 111x41 cm

Nyckel saknas, omarbetad och kompletterad, skador, lagningar, draghandtag saknas

Rum 20

Sekretär

Budhistorik (6 bud)
1961010
1960789
1960788
450
1960717
1960716

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.