Sekretär

321042

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-talets mitt, på senare underrede, fanerad i ek, insida med lådinreding i furu, nyckel skyltar i mässing, höjd 99, 89x47 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad, skador

Rum 22

Sekretär

Budhistorik (12 bud)
1960787
3 200
1960177
1960176
1958293
1958292
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.