Silverljusstakar

320957

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Markströms, Uppsala 1960-tal, pärlstavsdekor, oktagonala skaft, höjd 19 cm

Bruksslitage

Silver

Monter 25

Silverljusstakar

Budhistorik (7 bud)
1989479
1989470
1989457
1 900
1989397
1 800
1989165
1 700

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.