Jan van Goyens art

320631

JAN VAN GOYEN (17/1800-tal) hans art: Landskap med figurer, olja på pannå, 16,5 x 27 cm

Konst, Äldre måleri

Jan van Goyens art

Budhistorik (8 bud)
1991811
1 300
1991248
1988865
1991246
1988865

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.