Spelbord sengustavianskt

320630

SPELBORD, sengustavianskt, omkring 1800, fanérat med mahogny, fronten med låda, höjd 76, 93 x 46 cm

Slitage, ytskador, slagna ben, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Spelbord sengustavianskt

Budhistorik (6 bud)
1994249
500
1993602
450
1994248
450
1993602
1994247

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.