Johan Julius Exner olja

320313

JOHAN JULIUS EXNER (Danmark 1825-1910): Flicka vid ytterdörr, signerad och daterad J. Exner 1881, olja på duk, 50x40 cm

Krackeleringar, ramskador

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Johan Julius Exner olja

Budhistorik (16 bud)
1982471
5 800
1982403
5 600
1981365
5 000
1981363
3 400
1981361
2 400

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.