Brita Hansson oljemålning

319935

BRITA HANSSON (1918-1979), "Från Safi, Marocko", signerad och daterad B. Hansson. 53, olja på duk, 64 x 80 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Brita Hansson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1972229
1972228
1971292

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.