Melby olja

319934

WILHELM MELBY (XlX), oljemålning, 70x110, signerad, daterad Wilhelm Melby, 1853. Frisk seglats.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Melby olja

Budhistorik (27 bud)
1971421
19 500
1971429
19 000
1971421
18 500
1971425
18 000
1971421
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 905 EUR, 2 229 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.