Oljemålning signerad D Watts

319932

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, havsmotiv med fartyg, signerad D. Watts, olja på duk, 50 x 71 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning signerad D Watts

Budhistorik (7 bud)
1971848
1971819
1971818
1 600
1971008
1 300
1968517

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.