Peter Adolf Persson oljemålning

319929

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Landskap, signerad PA Persson, olja på duk

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (20 bud)
1971273
4 800
1971424
4 600
1971273
4 400
1971422
4 200
1971273
3 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.