Mosse Stoopendaal olja

319919

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), Räv i vinterlandskap, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1932, olja på duk, 78,5x139 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Mosse Stoopendaal olja

Budhistorik (9 bud)
1991685
15 000
1991684
14 000
1991572
13 000
1989257
11 000
1982532
10 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
19 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.