Orientmatta semiantik

319900

ORIENTMATTA, Nordvästpersisk, semiantik, ca 187x82 cm

Lagning, renoverad, skador

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Rum 10

Orientmatta semiantik
Budhistorik (15 bud)
1983335
1988507
1983335
1987201
1 400
1983335

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.