Orientmatta Tafresh semiantik

319841

ORIENTMATTA, Tafresh, semiantik, ca 190x132 cm

Ställvis slitage, reducerade långsidor, slitna långsidor, malskador

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta Tafresh semiantik

Budhistorik (10 bud)
1987845
1987806
1987774
1987716
1987503
600

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.