Kjell Sörensen-Ringi

319325

KJELL SÖRENSEN-RINGI (1939-2010), figurscen, signerad K.S.-Ringi, med dedikation, litografi med applikationer, 27/190, ca 66 x 49,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Kjell Sörensen-Ringi
Budhistorik (1 bud)

1969374
2015-08-12 09:35:53

2015-08-12 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.