Lennart Jirlow, olja

319253

LENNART JIRLOW (född 1936): I hamn, signerad Jirlow, olja på duk, 33 x 24 cm.

Lennart Jirlow, olja

Budhistorik (7 bud)
1971487
8 000
1966451
6 600
1965886
4 800
1965133
4 600
1964128

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.