Ulf Wahlberg litografi

319251

ULF WAHLBERG (född 1938): Stilleben, signerad och daterad Ulf Wahlberg-86, 319/390, färglitografi, 34,5 x 44 cm

Ramad, rispa i plexiglaset

Nybrogatan 32, Stockholm

Ulf Wahlberg litografi
Budhistorik

2015-08-14 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.