Oidentifierad konstnär olja på duk

319166

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen med soldat, bär otydlig signatur samt 16 Orenburg, olja på duk, 31x44,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (26 bud)
1972741
1972744
1972741
1 900
1972738
1 800
1972738
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.