F. Bonheur olja

319061

F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22 x 41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

F. Bonheur olja

Budhistorik (8 bud)
1969768
5 000
1969764
4 600
1968169
3 200
1968168
1968167

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer