F. Bonheur olja

319061

F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22 x 41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

F. Bonheur olja

Budhistorik (8 bud)
1969768
5 000
1969764
4 600
1968169
3 200
1968168
1968167

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.