John Jon-And blandteknik

318879

JOHN JON-AND (1889-1941), Från sidan III, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 39 x 26 cm

Veck, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (5 bud)
1976080
500
1974873
450
1973957
1972911
1968301

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.