John Jon-And blandteknik

318879

JOHN JON-AND (1889-1941), Från sidan III, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 39 x 26 cm

Veck, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (5 bud)
1976080
500
1974873
450
1973957
1972911
1968301

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer