John Jon-And blandteknik

318878

JOHN JON-AND (1889-1941), Handen på knät I, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 36 x 30 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (5 bud)
1967528
500
1966736
450
1967527
1966736
1965193

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.