John Jon-And blandteknik

318878

JOHN JON-AND (1889-1941), Handen på knät I, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 36 x 30 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (5 bud)
1967528
500
1966736
450
1967527
1966736
1965193

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer