John Jon-And blandteknik

318877

JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande på stol, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 32 x 29 cm

Veck, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (6 bud)
1972984
550
1968299
500
1968136
450
1967526
1965267

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.