John Jon-And blandteknik

318874

JOHN JON-AND (1889-1941), Brottning I, stämpelsignerad, 1920/30-tal, blandteknik, ca 33 x 50 cm

Fläckar, veck, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (7 bud)
1972756
650
1972853
600
1972756
500
1972363
450
1972346

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer