John Jon-And blandteknik

318873

JOHN JON-AND (1889-1941), Böjd framåt XX, stämpelsignerad, blandteknik, 1930-tal, ca 46,5 x 32 cm

Pappersskador, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (11 bud)
1976431
1976224
750
1976009
700
1975765
650
1973081
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.