John Jon-And blandteknik

318873

JOHN JON-AND (1889-1941), Böjd framåt XX, stämpelsignerad, blandteknik, 1930-tal, ca 46,5 x 32 cm

Pappersskador, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (11 bud)
1976431
1976224
750
1976009
700
1975765
650
1973081
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer