John Jon-And blandteknik

318872

JOHN JON-AND (1889-1941), Böjd framåt IV, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 49 x 41 cm

Fläckar, pappersskador, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

John Jon-And blandteknik
Budhistorik (26 bud)
1972294
1972407
1972294
1 900
1972402
1 800
1972294
1 700

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.